Bezpłatna wysyłka i zwroty, do 50% zniżki już dziś!

Regulamin sklepu

Witamy na stronie www.kupbutynb.com

Poniższe warunki określają sposób korzystania z tej strony internetowej. Opisują twoje prawa i obowiązki. Jeśli przeglądasz, odwiedzasz lub robisz zakupy na tej stronie, zgadzasz się na przestrzeganie niniejszych Warunków. Jeśli nie zgadzasz się z którymkolwiek z tych warunków, nie korzystaj z tej strony internetowej. W kontekście tej witryny internetowej "my" i "nas" oznacza www.kupbutynb.com, a "Ty" oznacza Ciebie, klienta lub użytkownik tej strony.

Niniejsze Warunki wraz z zamówieniem stanowią całość umowy między Tobą a nami na dostawę produktów. Nie obowiązują żadne inne warunki. Umowa nie może być zmieniona, chyba że wyrażamy zgodę na jej zmianę w formie pisemnej lub e-mailowej.

www.kupbutynb.com zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszych warunkach w dowolnym momencie z powodu częstych zmian w technologii internetowej i obowiązującego prawa. Dlatego powinieneś od czasu do czasu sprawdzać te Warunki dla takich zmian.

Bezpieczeństwo

Podczas rejestracji danych osobowych w celu złożenia zamówienia używa się bezpiecznego serwera. Secure Sockets Layer (SSL) szyfruje informacje wysyłane za pośrednictwem tej witryny. Nie dajemy gwarancji w odniesieniu do siły i skuteczności tego szyfrowania, a www.kupbutynb.com nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia wynikające z nieuprawnionego dostępu do podanych informacji.

Opisy produktów -

Dokładamy wszelkich starań, aby opisy produktów na tej stronie były jak najbardziej dokładne. Nie gwarantujemy jednak, że opisy produktów lub inne treści tej witryny są dokładne, kompletne, niezawodne, aktualne lub wolne od błędów.

Wszelkie oświadczenia, gwarancje lub zobowiązania w odniesieniu do jakichkolwiek produktów, o których mowa w niniejszej witrynie, podlegają, zgodnie z postanowieniami odpowiedniej umowy regulującej ich udostępnianie.

Zamawianie produktów

Możesz złożyć zamówienie, wypełniając Formularz zamówienia na stronie www.kupbutynb.com

Składając zamówienie u nas, uznaje się, że złożyłeś ofertę zakupu wybranych produktów na podstawie niniejszych Warunków umowy.

Wydamy Ci numer zamówienia pocztą elektroniczną po otrzymaniu przez nas oferty zakupu produktu.

Powiadomimy Cię, kiedy zrealizujemy Twoje zamówienie, wysyłając potwierdzenie zamówienia i fakturę VAT pocztą e-mail. Twoja oferta może zostać zaakceptowana przez nas dopiero po przejściu naszych wewnętrznych procedur sprawdzania poprawności, aby zapobiec kradzieży kart kredytowych lub oszustwom związanym z płatnościami.

Zachowujemy całkowitą dyskrecję w zakresie odmowy świadczenia usług, zamykania kont, usuwania lub edytowania treści lub anulowania zamówień. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziemy mogli przetworzyć lub zaakceptować Twojego zamówienia po otrzymaniu płatności, skontaktujemy się z Tobą przez e-mail lub telefon.

Dostawa produktów

Otrzymasz szacowany czas dostawy, gdy dokonasz kasy po złożeniu zamówienia. Szacunkowe czasy dostawy podane są w dniach roboczych, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Normalna dostawa następuje w ciągu 3 do 7 dni roboczych od daty płatności zamówienia.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć produkt w szacowanym czasie dostawy. Rzeczywiste czasy dostawy mogą ulec zmianie w związku ze zmianami w dostawach lub okolicznościami pozostającymi poza naszą kontrolą.

Zachęcamy do odwiedzenia sekcji "Logowanie klienta" na naszej stronie internetowej, aby zobaczyć status dostawy swoich produktów. Jeśli twoje produkty nie dotarły w przybliżonym czasie dostawy, skontaktuj się z nami.

Plecy